Yem Üretimi

BİTKİSEL ÜRETİM

Kaliteli süt “önce tarladan geçer “mantığıyla kendi hayvanlarımızın beslenmesine yönelik yem bitkisini kendimiz yetiştirmekte, tüm tarımsal faaliyetlerimiz ziraat mühendisleri kontrolünde ve doğallığa özen gösterilerek yapılmaktadır.
Tarım alanındaki gelişmeler yakından takip edilmekte, 2000 dekarlık arazimiz için verimi ve kalitesi yüksek tohumlar kullanılarak, uygun toprak işleme tarım aletleriyle ekilmektedir. Bitki beslenmesi toprak analiz sonuçlarına göre organominarel olarak yapılmaktadır. Bitki gelişimi ise sürekli takip edilerek, en uygun zamanında biçim ve hasadı uzman ekiplerimizle yapılmaktadır.
Amacımız birim alandan en fazla verimi alarak kaliteli üretimi yapmaktır.

YEM ÜRETİMİ

Hayvan beslenmesinin temeli ve en önemli unsurlarından biri olan kesif yemi kendi yem fabrikamızda üretilmektedir.
Yem hammaddelerini tedarikçilerimizden gerekli kalite kontrolleri yapıldıktan sonra kabul ederek üretime başlamakta, fabrikamızda saatte 6 ton kapasiteyle hayvan gruplarına göre çeşitli yemler üretilmektedir. Rasyonlarımız ise uzman kadromuz tarafından en dengeli şekilde hazırlanmaktadır.

Menü
Afyon Kaymaklı Lokum Afyon Sultan Lokum - Kaymaklı Afyon Lokumu - Manda Kaymaklı Lokum - Afyon Lokum Sipariş - Afyon Lokum Atölyesi - Kaymaklı Afyon Lokumu - afyon lokumu nereden alınır - öztaylan lokum - Afyon Kaymaklı Lokum İkbal - Afyon Sultan Kaymaklı Lokum - Keçi Sütü - manda yoğurdu -